TEMEL BİLGİLER

Pozitron Logistics rekabet gücü, deneyimi, uzman kadrosu ile özgün, dinamik ve yaratıcı bir firmadır. Deneyimimiz ve uzman kadromuzla sektörümüzde itibarın ve güvenirliliğin simgesiyiz. Lokomotif gücümüz olan Ro-Ro taşımacılığı başta olmak üzere tüm nakliye türlerinde özellikle denizyolu taşımacılığı (Ro-Ro ve Proje taşımacılığı), demiryolu ve karayolu taşımacılığında müşterilerimize en uygun çözümü en yüksek müşteri memnuniyeti yaratarak sunmaktayız.

0
Ülke
0
Liman
0
Büyük Ölçekli Firma

ŞİRKET DEĞERLERİMİZ

Ufuk KESKE
Ufuk KESKE
General Manager

MİSYON

Kişisel bilgi birikimimiz ve tecrübemizle, nitelikli personel seçimimizle,müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru şekilde tespit edip, en uygun, hızlı ve doğru çözümü sunmak. Üretilen hizmetin kalitesini pozirif bir ivme ile geliştirerek,müşterilerimizin asıl ticari faaliyet alanlarına yönelmellerine yardımcı olmak ve katkıda bulunmaktır.

VİZYON

Pozitron Logistics kurumsal sorumluluğu çerçevesinde, müşteri odaklı bir yaklaşımla, bugünden çok daha iyi bir yarın oluşturmak için faaliyet gösterdiğimiz her alanda çevresel, sosyal ve ekonomik olarak sürekli iyileştirme sağlamaya zemin hazırlamaktır.

ISO SERTİFİKALARIMIZ